Referencie

Home/Referencie
 • „Poriadok v zmluvách, bezchybné právne dokumenty, ale aj odborné poradenstvo pri právnych úkonoch považujeme za základný predpoklad úspešného podnikania.

  Za svojho partnera v tejto oblasti sme zvolili spoločnosť Právne centrum s.r.o., ktorá nám poskytuje komplexné právne zastúpenie.

  Dnes môžem konštatovať, že to bolo veľmi dobré rozhodnutie a vzájomná spolupráca  priniesla výborné výsledky.“

  Renáta Svobodová, predseda predstavenstva, Vinagro, a.s.

 • „Cestovný ruch je sféra, kde dokonalý poriadok v zmluvných vzťahoch a precízne vypracovanie právnych dokumentov hrá kľúčovú úlohu.

  Svojmu dodávateľovi právnych služieb, ktorým je Právne centrum s.r.o. s radosťou poskytujeme výbornú referenciu a odporúčanie pre nových klientov.“

  Mgr. Tomáš Gašparík, predseda predstavenstva, Globtour, a.s.

 • „Vysoká kvalita, perfektný servis a spokojnosť zákazníkov sú základom našej firemnej politiky a rovnakú úroveň služieb vyžadujeme my od svojich dodávateľov.

  Vo vysoko odbornej oblasti, akou je právo, sme zvolili kompetentného partnera, na ktorého sa môžeme spoľahnúť aj v náročných situáciách.

  Právne centrum s.r.o. zabezpečilo pre nás vymáhanie pohľadávok k našej plnej spokojnosti.“

  Dana Jesenská, vedúca pobočky, Ploberger – SK s.r.o.

 • „Vysoko oceňujeme prístup, angažovanosť a erudovanosť JUDr. Vagnerovej, ktorej služby nás presvedčili, že sme sa pri výbere Advokátskej kancelárie rozhodli správne pre Vašu spoločnosť."

  p. Mišek s manželkou, ,

 • „Ako veľká spoločnosť s rozsiahlym a náročným spektrom činností potrebujeme mať v právnej oblasti spoľahlivého a profesionálne veľmi zdatného partnera.

  S JUDr. Katarínou Bystrickou a Právnym centrom spolupracujeme už niekoľko rokov a s jej službami sme veľmi spokojní.

  Či už ide o zastupovanie pri náročných právnych úkonoch, obchodné zmluvy, alebo pozemkové právo, vysoko hodnotíme špičkovú odbornosť, precíznosť a efektívny priebeh našej vzájomnej spolupráce.“

  Ing. Ivan Šesták, bývalý predseda predstavenstva, Doprastav, a.s.

Potrebujete poradiť v právnych otázkach? Vytvoriť nové zmluvy na mieru a podľa vašich požiadaviek?

Kontakt >>